Mēs būvējam, remontējam, restaurējam un radoši atrisinām jebkuru nestandarta situāciju, lai radītu un labiekārtotu telpu ap jums. Daži saka, ka tā nemēdz būt. Bet mēs ticam, ka, redzot kopainu, ir vieglāk strādāt arī pie atsevišķām detaļām.

Kopš 2007.gada esam radījuši un piedalījušies daudz interesantos, dažādas sarežģītības, funkcionalitātes un materiālu izvēles projektos. Mūsuprāt spilgtākos no tiem varat apskatīt mūsu Portfolio. 

Mūsu darbu raksturs ir ļoti daudzveidīgs, bet tos visus vieno rūpes pret tehniskajām un interjera detaļām un izpildījuma kvalitāte. Mēs veicam dažādus pārbūves darbus, sākot no privātiem objektiem - dzīvokļu, privātmāju remonts, renovācija, pārplānošana, interjeru izbūve, līdz publiskām iestādēm – kioski, biroji, bāri un veikali. Taču katrs projekts mums ir īpašs, un mēs pieejam tam ar individuālu attieksmi, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti.

Mēs esam maza, bet jaudīga 12 cilvēku komanda, kas lielākiem vai specifiskākiem projektiem piesaista pastāvīgos sadarbības partnerus – savas jomas speciālistus. Savu nu jau vairāk kā 10 darbības gadu laikā esam iemācījušies un neskaitāmas reizes pārbaudījuši, ka atslēga lieliskam gala rezultātām ir būvnieka, arhitekta un būvinženiera kopsadarbība. Saprašanās no pusvārda un spēja vienam otru papildināt ar lieliskām un oriģinālām idejām, nepārprotami noved pie labākā izpildījuma. Katrs šāds lieliskas sadarbības rezūltāts mūs pamatīgi iedvesmo nākamajam projektam, lai ar vēl lielāku prieku meklētu radošus risinājumus klienta vēlmēm. Mūsu lielākais gandarījums ir ar katru kvalitatīvi paveikto projektu paplašinātais draugu loks pasūtītāju, arhitektu un citu iesaistīto pušu starpā. Tikai tādā veidā sadarbojoties, neiespējamo var padarīt par iespējamu. Jo kopā mēs varam vairāk!